Pagina 1 van 1

Blessure

Geplaatst: 27 sep 2019, 07:44
door Dnkrs
Goedemorgen,

Ik ben bezig met de voorbereiding op de NYC Marathon van 3 november. Nu heb ik de afgelopen dagen niet veel kunnen lopen vanwege een blessure in mijn heup na een misstap in het donker. Ik wil het schema zo snel mogelijk weer op pakken. Zijn er nog tips of andere dingen wat ik kan doen? Mogelijk het schema nog beetje aanpassen de komende tijd?

Giedo

Re: Blessure

Geplaatst: 28 sep 2019, 23:26
door RunningRob - Sportrusten
Hoi Giedo,
Dnkrs schreef: 27 sep 2019, 07:44 Zijn er nog tips of andere dingen wat ik kan doen?
Het licht aan doen als je 's nachts op pad gaat :)

Je blessure is geen hardloopblessure, maar mocht je blessure erger worden of niet beter worden door het hardlopen, dan is het wel zaak wat rustiger aan te doen.
Schrap even de intensieve trainingen totdat je voelt dat je weer voluit kunt gaan. Je kunt in plaats hiervan vogels gaan kijken. Mocht dit niet voldoende zijn dan kun je een training overslaan of de afstanden wat verminderen.

Kun je hier wat mee?

Sterkte!

Rob

Re: Blessure

Geplaatst: 05 okt 2019, 23:46
door Dnkrs
Beste Rob,

Ik heb de trainingen bijgewerkt en vandaag weer een lange afstand gelopen. Het ging wel oké, ik heb nog steeds last (meer in mijn voet dan mijn heup nu) en niet het idee dat ik echt voluit kan gaan. Wat is het beste om nu te doen? De afstand aanhouden of meer naar de hardslag kijken en korter lopen indien wel vol te houden.

Ik ga dinsdag weer bij de fysio langs. Hopelijk kan ze wat mijn mijn voet doen.

Denk je dat 3 november nog realistisch en haalbaar is?

Giedo

Re: Blessure

Geplaatst: 10 okt 2019, 22:27
door RunningRob - Sportrusten
Dnkrs schreef: 05 okt 2019, 23:46 Wat is het beste om nu te doen?
Beperk je even tot vogels kijken, het is zaak ontspannen te lopen. Ik heb de indruk dat je, om te zorgen dat je geen last juist je andere delen overbelast. Wat zei je fysio?
Dnkrs schreef: 05 okt 2019, 23:46 Denk je dat 3 november nog realistisch en haalbaar is?
Vind ik nog te vroeg om te zeggen. Er moet wel herstel optreden de komende tijd.

Sterkte!
Rob