Hardlopen voor het ontbijt

Besloten groep voor alle deelnemers aan het 100-dagen programma
Plaats reactie
A.Stelloo
Berichten: 44
Lid geworden op: 11 apr 2017, 20:34

Hardlopen voor het ontbijt

Bericht door A.Stelloo »

hoihoi,

gisterochtend was het dag 56 van Sportrusten voor mij (HM schema) en dit keer ben ik voor het ontbijt gaan lopen. Dit ging op zich goed, alleen halverwege (op ca 4 km) merkte ik toch wel dat ik iets moest hebben, dus heb een dextro genomen. Dit gecombineerd met voldoende water en de tweede helft heb ik heerlijk gelopen.
Hebben jullie nog tips om meer op de energiezuinige vetjes te lopen? Afgelopen maand wel heel veel stress op het werk gehad en daardoor ook behoorlijk vermoeid, wat ook weer een reden kan zijn voor het zwabberende gevoel halverwege??

groet,
Annewil
Gebruikersavatar
RunningRob - Sportrusten
Berichten: 6122
Lid geworden op: 05 feb 2015, 14:13

Re: Hardlopen voor het ontbijt

Bericht door RunningRob - Sportrusten »

Hoi Annewil,

Stress heeft een niet te onderschatten invloed op je prestaties, dat klopt.

Het lopen voor je ontbijt is een kwestie van wennen, als je het vaker doet zul je merken dat het steeds makkelijker gaat. Dus ik vind dat je het prima hebt opgelost met een dextrootje.

Met blijde groet,

Rob
A.Stelloo
Berichten: 44
Lid geworden op: 11 apr 2017, 20:34

Re: Hardlopen voor het ontbijt

Bericht door A.Stelloo »

Hoi Rob,

Dank je voor je antwoord! Morgen weer ontbijtloos lopen en kijken hoe het dan gaat en voor de zekerheid gewoon weer dextro mee 😎

Groetjes,
Annewil
Plaats reactie